אפוקסי שקוף

 

אפוקסי שקוף – הגנה מלאה לרצפה

 
רצפת מבנים נתונה ללא הרף לעומס אדיר ולמפגעים שונים שיכולים לגרום בני אדם, כלי רכב ומכונות – החל משריטות ומסדקים קלים ועד לנזקים של ממש. דבר זה נכון למשל בחניונים ציבוריים, מרכזי מסחר, משרדים ואף מבנים תעשייתיים ומפעלי ייצור, בהם גם משתמשים לפעמים בחומרים מסוכנים שיכולים לזרוע הרס רב במגע עם הרצפה. כדי לשמור על הרצפה מפגיעות כאלו ואחרות, מומלץ לצפות אותה בחומר שנקרא אפוקסי שקוף. הרכבו הייחודי של החומר הופך אותו לעמיד ולחזק במיוחד, ולפיכך לשכבת ההגנה האולטימטיבית לרצפות.
 

אפוקסי שקוף בתעשייה

 
ציפוי רצפה אפוקסי שקוף ובייחוד צבע אפוקסי לרצפה, הם ציפויים שכיחים בתעשייה בארץ ובעולם. האפוקסי, מעבר להיותו חומר אטום לגמרי למים, הינו חומר בעל תכונות ההופכות אותו ליעיל ומשתלם ביותר:
 
  • יישום מהיר
  • מונע חמצון של רצפת הבטון
  • מונע שפשופים והחלקה
  • עמיד בפני חום וקור קיצוני (מתאים ונפוץ בחדרי קירור)
  • ועוד...
 

פתרון שקוף ששומר על העיצוב

 
יתרונות השקיפות והניטרליות של האפוקסי מאפשרים ליישם את החומר בכל מבנה, תוך שמירה על סגנון העיצוב המקורי והצגתו כמו שהוא. לא לחינם מעצבי פנים ואדריכלים, שניגשים לתכנן מפעל ייצור או מתחם מסחרי, בוחרים באפוקסי השיקוף כגימור לרצפה – הוא חוסך מהם החלטות עיצוביות ומספק גימור מבריק שקשה להשיג עם חומרים אחרים.

אם בכל זאת נרצה להוסיף לרצפה גימור צבעוני, עדיין נוכל להשתמש באפוקסי השקוף. כל שיש לעשות הוא להוסיף לאפוקסי פיגמנטים צבעוניים המתאימים לתרכובת, לעבד את החומר וכך לקבל את הגוון המבוקש.
 

הפתרון המושלם לרצפות פנים

 
האפוקסי השקוף מיועד לרצפות שאינן חשופות לשמש, ולכן נהוג להשתמש בו בחללים סגורים או בחללים שנמצאים מתחת לאדמה כמו חניונים כמובן. במידה שתרצו שכבת הגנה לרצפת חוץ, שחשופה לשמש חזקה לאורך זמן, מומלץ להשתמש בפוליאוריתן – חומר שמגן היטב על משטחים מפני קרני שמש וקרינת UV הרסנית.
 
 
לקבלת מידע נוסף על אפוקסי שקוף, צרו קשר עם המומחים של ניסטק: 072-3251723
 
 
אפוקסי שקוף