אפוקסי
 
 
 
 
צור קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אפוקסי שקוף

 

יציקה ללא בועות

 
כאשר נוצקים משטחים העשויים מחומר אפוקסי שקוף, ניתן ליהנות מיתרון אחד בולט ורציני בעת העיבוד - יציקה ללא בועות. האפוקסי נוטה לשחרר בועות אוויר שנתקעו בו במהלך היציקה עצמה. כאשר נבחר ביציקת אפוקסי המוכן לעיבוד על ידי החלקה, כל שיהיה עלינו לעשות הוא לוודא שהמשטח מוחלק בצורה אופטימלית, בדגש על שחרור בועות אוויר גדולות שנכלאו בתוך המשטח. כאשר נותרות בועות אוויר קטנות ניתן להמתין עד שהחומר יעשה את שלו וישחרר את בועות האוויר הללו, עד שיעלמו כליל מן החומר. התוצאה היא משטח ישר ונטול בועות שעשויות להחליש את החומר ולאפשר סדקים וחדירה של חומרים.
 
למידע נוסף על אפוקסי שקוף צלצלו 
 073-7841561
 
 
 
 
אפוקסי שקוף
 
 
 
 
 

אפוקסי שקוף ליציקה או לכל מטרה במראה נקי

 
אפוקסי שקוף מגיע נטול כל צבע, כפי שמשתמע משמו. הערבוב שלו עם חומרים נוספים מאפשר שינוי בתכונות החומר המוגמר, כמו גם בצבעו. כיוון שמדובר בצבע נקי ושקוף, ניתן למעשה לעבד אותו עד ליצירת כל צבע וגוון בהם נחפוץ על ידי הוספת הפיגמנטים המתאימים לתרכובת.
 

עמידות גבוהה בפני קרינת UV

 
משטחי אפוקסי שקוף מאפשרים חסימה כמעט מלאה בפני קרינת שמש מסוג UVA ו- UVB. במדינה כמו שלנו, בה השמש קופחת ללא רחם, נדרשת הגנה נוספת מפני נזקי השמש הכבדים. שימוש באפוקסי כמשטח ציפוי יבטיח הגנה מירבית מפני נזקים בלתי רצויים לרהיטים ומשטחים. בזה טמון קסמו של האפוקסי - ביכולתו להגן על משטחים ופריטים מפני אי אלו פגיעות אפשריות.
 

עמידות בפני חום וקור

 
חומר אפוקסי שקוף קריסטלי או רגיל הבא במגע עם זרזים או חומרים מקשיחים, הופך להיות קשיח ועל כן משמש מבודד מפני נזקי אקלים. חום או קור קיצוניים עלולים לפגוע במשטחי עץ ומתכת, לכן שימוש בציפוי אפוקסי יהווה בחירה מצוינת לצורך הגנה על אזורים החשופים לשינוי טמפרטורה קיצוניים או פגעי אקלים.
 

התאמה מלאה לתנאי פנים וחוץ

 
לכל חדר או משטח, בפנים או בחוץ, הבחירה באפוקסי שקוף ובחומרים המתרכבים עימו לכדי ליצירת משטח או מבודד תהיה הבחירה הנכונה. בהתייעצות עם מומחי האפוקסי שלנו תוכלו להוסיף גוון וחיים לכל יציקת אפוקסי ולצפות כל משטח שתחפצו, תוך הבטחה לתוצאות יוצאות מן הכלל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד ראשי
הר כנען 28, באר שבע   
טלפקס: 6490402 - 08
טלפון: 073-7841561
דוא"ל: nistec@walla.com
 
שיווק וייעוץ טכני - ניסן לאלזר 
נייד: 3567191 - 052
טלפקס: 5275286 - 03 
 
שעות פעילות:
ימים א'-ה': 08:00 - 17:00
יום ו': 08:00 - 12:00