אפוקסי
 
 
 
 
צור קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רצפת בטון דקורטיבי

 
מהו אחד השלבים החשובים ביותר בהכנת הבטון לריצוף או לכל יציקה אחרת? התשובה היא כמובן ברורה - הצביעה שלו! צביעת בטון היא עניין שיש כמובן לשמור למקצוענים, שכן הבטון יכול להיות עם גימורים שונים ומגוונים מאד - ולעתים מדובר אפילו על צביעה של בטון ישן. לכן, רק פניה לחברת ניסטק היא רעיון חכם במיוחד. בעזרת הצוות המקצועי של חברתנו, אתם תוכלו לקבל את העבודות המתקדמות ביותר של צביעת בטון, בכל גימור שהוא, ובכל גוון שהוא. כמובן שאחרי שתקראו, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך האתר, וליהנות מהשירות המעולה.
 
מתעניינים בבטון דקורטיבי? צלצלו עכשיו 073-7841561
 

רצפת בטון דקורטיבי - מגוון הפתרונות שאנו מציעים לכם

 
  • ליטוש ואז צביעה - פעמים רבות, חברת ניסטק יכולה לספק לכם עבודות מעולות של צביעת בטון מסיבה פשוטה מאד - גם אם יש שכבה שמגנה על הבטון, אנו יודעים ללטש אותה היטב, ובעצם להכין אותה לקראת הקליטה של הצבע החדש שיחלחל לתוך הבטון. הדבר מאפשר לנו להתמודד עם מתחמי בטון במרכזים מסחריים ובמפעלים יש להם שכבת ציפוי שמגנה עליהם.
 
  • מהי איכות הבטון? - כשמדובר על צביעת בטון שנמצא במצב סופג ומעולה - הצביעה היא כמובן פשוטה. אולם, לחברת ניסטק יש את הכלים, הידע והניסיון גם לצבוע בטון שנמצא במצב בעייתי, שהוא סופח פחות. עם שימוש בחומרים המתאימים, בצבעים ייעודיים, ובשיטות ייחודיות להכנת הבטון - אנו נאפשר לכם ליהנות מבטון צבוע ברמה גבוהה במיוחד.
 
● מניעת חדירה של לכלוך - לחברת ניסטק יש גם ניסיון על עבודות של צביעת בטון במתחמים שעליהם יש תנועה רבה. במקרים הללו, הצטברות של לכלוך עלולה לחדור לתוך שכבות הצבע, אך כמובן שלחברה פתרונות מתאימים בכדי למנוע זאת, כדי שבסופו של יום - הבטון לא רק יהיה צבוע נהדר, אלא גם יראה מבריק ונוצץ.
 

מתעניינים ברצפת בטון דקורטיבי? פנו אלינו!

 
כפי שציינו, ניתן לפנות ללשונית צור קשר באתר, ושם להשאיר את פרטיכם ואנו נחזור אליכם. כמו כן, ניתן להתקשר אלינו בטלפון
052-3567191,
וכך נוכל להתחיל לעבוד ביחד, ואתם תיהנו מבטון דקורטיבי וצבוע כמו שתמיד רציתם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד ראשי
הר כנען 28, באר שבע   
טלפקס: 6490402 - 08
טלפון: 073-7841561
דוא"ל: nistec@walla.com
 
שיווק וייעוץ טכני - ניסן לאלזר 
נייד: 3567191 - 052
טלפקס: 5275286 - 03 
 
שעות פעילות:
ימים א'-ה': 08:00 - 17:00
יום ו': 08:00 - 12:00