בטון מוחלק

 
עד לא מזמן, בלתי נתפס היה לחשוב על משטח בטון כראוי לריצוף של מבנה שאינו תעשייתי. ניתן היה למצוא משטחי בטון בחניונים ובחללים אחרים בהם האסתטיקה לא שיחקה תפקיד מרכזי, דוגמת מרתפים או מקלטים, אבל בטון שימש לרוב כחלק משלד המבנה ולא כאלמנט עיצובי. בשנים האחרונות זוכה הבטון למקום של כבוד כאופציית ריצוף או כבסיס למשטח.
 
בטון מוחלק הוא למעשה בטון שפני השטח שלו מיושרים וחלקים. טכניקת ההחלקה המודרנית הובילה לכך שכיום ניתן למצוא את הבטון לא רק ברצפתם של חללים עם תאורה עמומה ומינימום תפאורה, אלא גם כרצפה במקומות ציבוריים; במשרדים, בתי עסק וכן בבתים פרטיים, לרבות בתי יוקרה.
 
לפרטים נוספים אודות בטון מוחלק שלנו צלצלו עכשיו - 072-3251723
 
 
אפוקסי לרצפה
 
 
 
בטון מוחלק אפוקסי
 
 
 
בטון מוחלק
 
 
 
 

מה הם היתרונות של בטון מוחלק?

 
 
  • הנחת המשטח מתרחשת במהירות, באופן יחסי, שכן אין צורך בהנחה של מרצפות רבות בזו אחר זו.

  • אחד היתרונות הבולטים של בטון איכותי בא לידי ביטוי בעמידות יוצאת הדופן שלו.שינויי טמפרטורה קיצוניים, שריפות וחומרים כימיים שונים. אך אין לאף אחד את אחריות או את היכולת לדעת כיצד יגיב הבטון לפגעי הטבע והזמן (סדקים כתוצאה מרעידות ותזוזות קרקע).

  • נוסף על כך, הבטון עמיד בצורה יוצאת מן הכלל נגד שחיקה. לפיכך, הוא מתאים במיוחד להנחה כתחליף לריצוף באולמות אירועים, במועדונים ובשאר מקומות הומי אדם.

  • מאחר והבטון המוחלק, בניגוד למרצפות הקונבנציונאליות, הוא משטח נטול חריצים, הרי שכך ניתן למזער את הסיכוי להצטברות של לכלוך, שקיעה של אריחים או חדירת שורשים צמחים ממעטה המבנה כלפי פנים.

  • יתרון נוסף העומד לצדו של הבטון המוחלק, בניגוד לבטון המוכר לנו, הוא העובדה שמדובר במשטח שניתן לשנות את צבעו בהתאם לטעמכם האישי. בטון מוחלק ניתן לשינויים באמצעות טכניקות צריבה או החדרת פיגמנטים, מה שמאפשר לעצב את משטח הריצוף בכל גוון העולה על הדעת.
 
  • המראה המתקבל בסיום התהליך נתון לשיקולכם. היצמדות לבטון האפור תייצר מראה תעשייתי ומודרני אליו ניתן לצוות פריטים ורהיטים עשויי עץ, למראה אקלקטי וחמים. בטון בגוונים חמים ייראה נהדר לצד רהיטי מתכת דקיקים.
 
 
 
בטון מוחלק
 
 
 
ניסטק בטון מוחלק
 
 
 
 

מזמינים בטון מוחלק - חשיבות העבודה מול חברה מקצועית

 
מאחר ומדובר בטכניקת ריצוף חדישה יחסית, הרי שלא כל החברות העוסקות בתחום אכן מסוגלות לספק תוצאות מרשימות במחירים הוגנים. עבודות התשתית, ההכנה והגימור מצריכות דיוק רב ושליטה ברזי הטכניקה, עד לפרטים הקטנים ביותר. עבודה חובבנית עלולה גם להיראות כך: משטח בעל פני שטח לא חלקים במקרה הטוב, ומשטח לא מיושר הנוטה לזווית מסוימת במקרה הרע.
 
במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם חברה מקצועית שעוסקת בתחום של בטון מוחלק כבר שנים רבות, אתם מוזמנים להתקשר למומחים של חברת ניסטק נ.ל. 2002 בע"מ. אנשי המקצוע של החברה שולטים ביד רמה בכל סוגי עבודות הבטון וישמחו לייעץ לכם בנוגע לאתגרים העומדים בפניכם כעת. נציגי החברה זמינים עבורכם בטלפון שמספרו 072-3251723.