בטון צרוב

 
יש לא מעט אנשים אשר מחפשים דרכים מיוחדות לריצוף הבית, ריצוף המשרד, או ריצוף כל מתחם אחר. בעוד שאפשרויות כמו שימוש בגרניט פורצלן או פרקטים כבר נראים רגילים, הרי שבשנים האחרונות, צצה ועולה אפשרות חדשה, מסקנת ומיוחדת מאד- וזו האפשרות לריצוף באמצעות בטון צרוב. חברת ניסטק הינה אחת החברות המובילות בישראל, אשר יכולה ליצור עבורכם משטחים מיוחדים של בטון מוחלק וצרוב, שיהיו אסתטיים ומיוחדים מאד.
 
לקבלת פרטים נוספים והזמנת עבודה, אתם מוזמנים ליצרו קשר עם ניסטק דרך האתר, או ליצור אתנו קשר בטלפון שמספרו 072-3251723.
 

על דרכי העבודה שלנו ויתרונות רצפת בטון הצרוב

 
 
מהו בטון צרוב - כאשר חברת ניסטק מספקת לכם עבודות של בטון צרוב, הכוונה היא בעצם קודם כל וברמה הבסיסית ביותר, לעבודות של בטון מוחלק, על כל היתרונות המשתמעים מכך. אולם, בשונה מעבודות רגילות של בטון מוחלק, הרי שבעבודות הבטון הצרוב, אחרי שעושים את החלקת הבטון, ולפני שסוגרים את הבטון עם שכבת סילר, מבצעים בעצם פעולה של צביעה לבטון. איך מבצעים זאת? פשוט מאד- באמצעות חומצות צבע מיוחדות אשר מוחדרות ישירות לתוך הבטון. השימוש בחומר החומצי יצור בעצם צריבה של צבע בתוך הבטון - ומכאן השם בטון צרוב לשפע העבודות הנ"ל של חברת ניסטק. חשוב מאד לציין שבזמן שמבצעים את הצריבה עם הצבע, מבצעים לעתים קרובות גם חיתוך בבטון, במידה ורוצים ליצור צורות מיוחדות בריצוף בטרם הוא נאטם.
 
 
 
בטון צרוב
 
 
 
 

 
למה בכלל בטון מוחלק? - ברור מדוע העבודות עם הבטון הצרוב של ניסטק הן אסתטיות במיוחד, אבל למה מלכתחילה אנשים מעוניינים במשטחים של בטון מוחלק? התשובה היא פשוטה למדי. אין כמו הבטון בתור משטח ריצוף איכותי. מדובר על חומר שכולנו יודעים עד כמה הוא איכותי וחזק במיוחד. זה לא חומר שנשחק, וזה לא חומר שיכול לפתע להישבר באופן לא ברור. זהו חומר שנשאר במשך שנים רבות מאד, וגם אחרי זמן רב הוא עדיין נראה חדש לחלוטין. כמובן שתוספת הצריבה עם הצבע גם מאפשרת לבטון המוחלק לא רק להיות חזק ואיכותי מאד - אלא היא מוסיפה לו את העידון האסתטי הנדרש.
 
אינספור אפשרויות דקורטיביות - באמצעות התכנון המדויק והמדוקדק של אנשי ניסטק, אתם תוכלו לקבל ריצוף מעולה של בטון צרוב ודקורטיבי, ברמה גבוהה שכמותה אתם לא הכרתם עד היום. חשוב מאד לזכור כי בטון דקורטיבי הוא עניין שתפס בעיקר בשנים האחרונות - ואתם יכולים להיות מובילי אופנה לכל דבר!
 

עם מי אנחנו עובדים?

 
פשוט מאד - עם כל מי שמעוניין בעבודות שלנו! לחברת ניסטק יש כמובן ניסיון רב בעבודה מול גורמים עסקיים, תעשייתיים וציבוריים עם ריצוף של בטון מוחלק וצרוב. עם זאת, אנו מבצעים גם עבודות החלקה וצריבה לבטון עבור לקוחות פרטיים, כך שכל אחד יכול ליהנות מהשירות שלנו!