החלקת בטון

 
 
כדאי להכיר את תהליך העבודה על החלקת בטון על מנת להבין את יתרונות הטכניקה הזו. בהשוואה לעבודות ריצוף אחרות, בטון מוחלק מייצג ללא ספק את הדור הבא של תחום הבנייה. ההחלקה היא השכבה האחרונה ביציקת בטון והמטרה העיקרית שלה היא להפוך את הרצפה לישרה ויפה. יתרה על כך, הבטון הוא חומר גלם עמיד הנשמר רך במהלך היציקה ולכן ניתן להטביע בו דוגמאות ועיטורים.
 
 
למידע נוסף על החלקת בטון צלצלו עכשיו 072-3251723
 
 
החלקת בטון
 
 
 
 
התהליך הבא מסביר מדוע החלקת בטון היא אחד השלבים החשובים ביותר:
 
  1. פילוס והנחת רשת ברזל – תהליך יציקת בטון מתחיל עם פילוס הרצפה והנחת רשת ברזל. שלבים אלו חיוניים עבור הצלחת היציקה והשמירה על אחידות הבטון

  2. יציקה – בשלב השני יוצקים שכבת בטון וממשיכים עם החלקה באמצעות מכונה בשם הליקופטר. מכונה זו מאפשרת החלקת בטון אידיאלית ומשלבת פיזור חומר למניעת שחיקה.

  3. ייבוש – שלבי הייבוש חשובים לא פחות מהפילוס או היציקה. רק בתום ייבוש של עד 72 שעות ניתן לבצע חריצה של סדקים ולהמשיך עם אשפרה למניעת התייבשות.

  4. סילר וייבוש נוסף – אחד השלבים האחרונים ביציקת בטון מוחלק הוא מריחת סילר לשיפור מראה המשטח. לבסוף מייבשים את המשטח באופן סופי ומקפידים על מריחת ציפוי אפוקסי עבור עמידות כימית.
 

היתרונות של החלקת בטון

 
החלקת בטון משפרת את החומר מפני שחיקה, מונעת את הצורך בהצמדה של חלקים זה לזה ומאפשרת צביעה בגוונים שונים. זמן העבודה על היציקה הוא קצר יחסית והאחזקה הזולה מבטיחה יעילות לטווח ארוך.
 
מי שרוצה להקפיד על תהליך עבודה נכון של יציקת בטון מוחלק מוזמן ליצור קשר עם נציגי ניסטק נ.ל. 2002 בע"מ. בחברה שלנו מבצעים פרויקטים מורכבים של החלקת בטון כבר שנים רבות ומציעים שירות עבור המגזר הפרטי והעסקי.