השיטות להחלקת בטון

 
 
לשם מה מבוצעת החלקת בטון
החלקת הבטון מאפשרת שימוש בו לצרכי ריצוף של רצפת הדירה או המשרד, שטח הכניסה למבנה וגג המבנה. ניתן לרצף באמצעות בטון מוחלק בתים פרטיים, גגות של בניינים, חללי עבודה של תערוכות ומרכזים מסחריים רבים. הבטון המוחלק מהווה שכבת בטון עמידה אחת, דבר המאפשר חוזק שאין כמותו בתחום. נוסף על כך, הבטון המוחלק מאפשר ניקוי קל של הריצוף או של גג הבניין, והוא אינו דורש תחזוקה מיוחדת מעבר להתקנתו הראויה.

היותו של הבטון המוחלק מעודן במראהו, והאפשרות לצבוע אותו בגוונים שונים, מאפשרים שימוש בו לצרכים אסתטיים מגוונים. הבטון המוחלק ישתלב בהצלחה בכל מבנה מגורים. במאמר הבא נפרט מספר שיטות נפוצות לביצוע החלקת בטון.
 
 
למידע נוסף על החלקת בטון צלצלו עכשיו 072-3251723
 
 
החלקת בטון
 
 
 
 

השיטות לביצוע החלקת בטון

 
  • החלקה באמצעות הליקופטר: זוהי שיטת החלקה של בטון אשר נעשה בה שימוש קבוע. ההליקופטר הינו מכשיר מיוחד בעל להבי מתכת מסתובבים, והוא מאפשר הגעה לרמת הגימור האידיאלית של הבטון המוחלק. מכשיר זה משייף את הבטון, מחליק ומבריק אותו. ניתן להשתמש במכשיר ההליקופטר בשילוב עם צבעי בטון שונים, למען הענקת המראה המושלם לריצוף החדש.

  • מריחת סילר: בתום שיוף הבטון באמצעות ההליקופטר, יש למרוח סילר על מנת לקבע את צבעו ולאפשר את עמידותו. ניתן לצבוע את הבטון המוחלק בסילר בגוון מאט, או בגוון מבריק.

  • החלקה ידנית של הבטון: ניתן להחליק בטון גם בשיטה בה השתמשו מאז ומעולם, וכוללת החלקה ידנית באמצעות מרית וכלים ייעודיים. זוהי שיטה מורכבת ומסורבלת, ולכן כבר בקושי משתמשים בה כיום, בייחוד למשטחי בטון גדולים. אנו ממליצים לבצע את ההחלקה באמצעות הליקופטר בלבד.
 

בטון מוחלק משפר את המראה של כל משרד

 
ניתן לרצף באמצעות בטון מוחלק כל משרד או מרכז מסחרי. ריצוף מקצועי בבטון מוחלק יאפשר קבלת מראה בטון חלק ומבריק, ללא שום שריפה של החומר או שינויי טקסטורה.
בחרו את צבע ורמת הגימור אשר מתאימים למשרד שלכם בצורה הטובה ביותר. הקפידו על החלקת בטון באמצעות הליקופטר והשלמת התהליך באמצעות מריחת סילר ייעודי, ותוך מספר ימי עבודה בודדים תיהנו מן התוצאה.