אפוקסי
 
 
 
 
צור קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יציקת בטון

 
יציקות בטון משמשות קבלנים, אנשי מקצוע ובעלי מלאכה עבור שורה ארוכה של צרכים. בטון הוא אחד מחומרי הבנייה הנפוצים בעולם ולכן יציקות המבוססות עליו נחשבות עמידות וחזקות. יציקות אלו הן שלב מרכזי בתהליך הבנייה והענף כולו נשען עליהן.
 
חברת ניסטק נ.ל. 2002 בע"מ גאה להציע שירותים עבור לקוחות ואנשי מקצוע בכל רחבי הארץ. אנו מתמחים במתן ציפויי הגנה יייחודיים לבטון ומספקים גם ייעוץ ושיווק מוצרים מובילים. היתרון הבולט שלנו הוא ניסיון של מעל 20 שנה בתחום החיפוי, הריצוף והבנייה. המומחיות של נציגי החברה היא ביישום חומרי הגנה כימיים על יציקות בטון ואספלט. כיום אנו מספקים את הפתרונות הייחודיים שלנו גם עבור המגזר התעשייתי והמוסדי.
 
לפרטים אודות יצקות בטון שלנו צלצלו 

073-7841561
 

אלו השימושים העיקריים של יציקת בטון:

 
 
יציקת בטון
 
 
 
  • בניית קיר

  • הוספת מחיצות

  • ביצוע שינויים בחלל פנים

  • בניית עמודים וגדרות

  • חדר מדרגות

  • פיר מעלית
 
 
 
בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא חייבים להשתמש ביתרונות הפונקציונאליים של בטון על חשבון אסתטיקה. היום יש שיטות רבות להוסיף ציפוי עבור היציקות או להחליק את הבטון. פעולות אלו מקנות לבטון ערך מוסף והופכות אותו לחלק בלתי נפרד מתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. יחד עם זאת, מאוד כדאי להשתמש ביציקות המיוצרות על ידי חברות מובילות ובעלות ניסיון משמעותי.
 

יציקות בטון - מדוע להעזר בשרותינו

 
כל מוצרי החברה המשווקים על ידינו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. יש לנו היתרים מטעם המשרד להגנת הסביבה ומאחורינו אלפי לקוחות מרוצים. אם גם אתם רוצים לבצע יציקות בטון או לחפות משטחים קיימים, הגעתם למקום הנכון. השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם אחד מנציגי החברה ונשמח להתפנות על מנת לעמוד לרשותכם בהקדם האפשרי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד ראשי
הר כנען 28, באר שבע   
טלפקס: 6490402 - 08
טלפון: 073-7841561
דוא"ל: nistec@walla.com
 
שיווק וייעוץ טכני - ניסן לאלזר 
נייד: 3567191 - 052
טלפקס: 5275286 - 03 
 
שעות פעילות:
ימים א'-ה': 08:00 - 17:00
יום ו': 08:00 - 12:00