יתרונותיו של הבטון המוחלק

 
 
מה זה בכלל בטון מוחלק?
בטון הוא אחד מחומרי הגלם הידועים והמוכרים ביותר אך בעיקר בעבודות עפר, עבודות בכביש, הקמת תשתיות ועוד. בשנים האחרונות נכנס טרנד מהפכני שמכניס את הבטון גם למגזר הפרטי כך שכל אחד יכול להקים שולחן מבטון שיהיה לו בגינה או רצפה מבטון.

בטון מוחלק הוא בדיוק כמו שמו, משטח בטון שיוצקים אותו אל תבניות מוכנות מראש, כאשר תהליך זה יכול להתרחש בתקופת הבנייה או כאשר הבית כבר מוכן. הבטון מובל במערבל ששופך אותו אל האזור המיועד, וכך האזור מקבל עמידות אימתנית ומראה לא שגרתי.
 

בטון מוחלק: מעולה גם לקיץ וגם לחורף

 
בטון מוחלק מציג יתרונות ברורים לעומת שאר החומרים כשאחד מהבולטים מבין כל שימושיו הוא רצפת בטון. במדינה חמה כמו ישראל כולנו סובלים בכל תקופת הקיץ מה שהתכונות הקרירות של בטון מהוות יתרון עצום ליושבי הבית. הבטון יחסית קריר לשאר החומרים וגם בקיץ לוקח זמן לחום להיספח ברצפה, מה שיכול להיות יתרון אפילו בחורף.

אמנם בחורף אנו מעוניינים ברצפה חמה, ואמנם הבטון המוחלק הוא חומר שמתחמם יחסית לאט, אך יחד עם חימום תת רצפתי החום יישאר למשך זמן רב ברצפה מה שייתן לנו לילות נעימים ביותר.
 

עיצוב חדשני ורענן שאין עוד כמותו

 
אם גם לכם נמאס מהעיצוב הרגיל שכולל שימוש במרצפות, בעץ או בפרקט,הגיע הזמן להכניס רעננות לבית שלכם ולהשתמש בבטון מוחלק. הבטון נותן עיצוב חדשני וצעיר, עיצוב שאין עוד להרבה אנשים מה שיהפוך אתכם למיוחדים.

הבטון יכול להתאים למספר רב של מקומות מלבד הרצפה, כמו למשל למקלחת במקום חרסינה ואף לגינה. אם אתם רוצים שולחן אוכל שלא תצטרכו לתחזק ולשמר כל עונה, שולחן מבטון הוא הדבר הבא שאתם צריכים לרכוש.
 

יציקת בטון מוחלק רק אצל מקצוענים

 
ביציקת בטון יש הרבה דברים שיכולים להיעשות בצורה רשלנית. כדי לוודא שהבטון המוחלק הבא אצלכם בבית יהיה אחיד, שלם וחלק, בררו היטב מי היא החברה שמתקינה את הבטון כדי שבאמת תוכלו ליהנות מכל יתרונותיו הן בענייני עיצוב וגם בענייני עמידות. כל סדק קטן שיהיה בבטון מלכתחילה יתפתח לסדק גדול יותר ולכן יש להיזהר מחובבנים.