יתרונות חומר ה- ucrete

 
 
יש מגוון רחב של ציפויים שיכולים לשמור על הרצפה שלכם אך ציפוי עמיד ואיכותי כמו ציפוי UCRETE יהיה לכם קשה מאוד למצוא. זה הציפוי הכי טוב שיש ויש תמימות דעים לגבי התואר הזה, אך זה הזמן שלנו לספר לכם כמה מהתכונות הכי חשובות שלו כדי שתבינו בעצמכם שוב מדוע הוא בחירה מעולה.
 
 
 

הציפוי הכי עמיד שיש

 
 
 
אי אפשר להתחיל לדבר על ציפוי UCRETE בלי לציין את העמידות שלו. כמובן שהמטרה של ציפוי לרצפה הוא להיות עמיד אך זה הזמן לפרט ולהבין מה הופך אותו לאיכותי ביותר מבין כל שאר הציפויים. ראשית, מדובר בציפוי מעולה לטווח הארוך. ציפוי זה יכול להיות טוב ליותר מ- 5 שנים כאשר אם תבחרו ציפוי עבה יותר הוא יכול להיות עמיד בצורה מושלמת אפילו לעשור שלם. אם נשווה את הציפוי הזה לציפוי אפוקסי, ההשוואה לא תהיה הוגנת כיוון שהוא עמיד לפרק זמן של פי 3 מציפוי אפוקסי. יתרון העמידות מסביר מדוע זו קנייה משתלמת לטווח הארוך למרות המחיר הגבוה.
 
 

עמיד גם בפני העמסות כבדות

 
כמובן שציפוי זה עוד יפתיע אתכם בפרק הזמן בו הוא משמש אתכם בצורה נאמנה וזה יקרה אפילו כאשר תעמיסו עליו משקל רב, בדמות כלי רכב תפעוליים, כמויות אדירות של אנשים, מכונות כבדות וכן הלאה. עמידות להעמסות כבדות היא דרישה עיקרית לא רק במפעלים ובתי חרושת קטנים אלא גם בפני עסקים רבים או מקומות ציבוריים כמו קניונים, מרכזים מסחריים וכמובן גם אצל אולמות תצוגה, חנויות רהיטים וכו'. העמידות בפני העמסות כבדות של ציפוי זה מגיעה לכמה טונות למטר בודד ואתם יכולים להיות בטוחים שלא יישארו כלל סימנים או משקעים והרצפה תישאר ישרה לחלוטין.
 
 
 

קל מאוד ליישום

 
 
 
ציפוי UCRETE קל מאוד ליישם כאשר אפשר ליצוק שכבה דקה מאוד שלו, אפילו כמה מילימטרים, והוא עדיין יביא לידי ביטוי את כל היתרונות שלו. כמו כן חשוב לדעת כי הוא מתייבש מהר מאוד מה שלמעשה הופך אותו לפשוט מאוד להתקנה, כך שתוך 24 שעות הוא כבר יבש לחלוטין ומוכן לדריכה. אולי היתרון הזה לא ייראה לכם רלוונטי, הרי בסופו של דבר הציפוי מיושם רק פעם אחת ולכן לא אמורה להיות בעיה ללקוח לחכות, אך לעתים יש צורך בציפוי מהיר כדי להמשיך בשאר ההכנות למקום, כמו למשל בעת הקמת מרכז מסחרי או מפעל, וברגע שהרצפה לא מוכנה היא תוקעת את כל העבודה.
 
 
 
 

ציפוי בטיחותי במיוחד

 
 
 
עוד יתרון משמעותי של ציפוי זה היא העמידות שלו גם בפני טמפ' קיצוניות. הוא יכול להיות עמיד אפילו בטמפ' של מתחת לאפס וכמובן בטמפ' גבוהות כולל חסינות לאש, מה שמתקשר לענייני בטיחות. אם בבטיחות עסקנו, יש לציין גם שהוא מונע החלקות בגלל אך עדיים שומר על מראה חלק. החספוס הטבעי שלו יכול למנוע החלקות שיכולות לגרום לתאונות עבודה קשות מאוד כולל החלקה של עובדים לצד החלקה של כלי רכב. עם ציפוי זה אתם תוכלו להיות בטוחים שהעבודה בטוחה לחלוטין.
 
 
 
 
 

עמיד בפני כל חומר

 
 
 
 
דיברנו מקודם על העמידות הנפלאה של ציפוי UCRETE בפני נזקי הזמן ובפני העמסות כבדות, אך זה בדיוק הזמן לדבר על העמידות שלו גם בפני נוזלים שונים. זה ברור כשמש שציפוי עמיד ואיכותי זה יהיה עמיד גם פני המים והוא לא סופח אותם כלל, מה שמסביר שוב עד כמה התחזוקה שלו פשוטה עד כמה מדובר בקנייה משתלמת. כמו כן, מדובר בציפוי עמיד ביותר בפני חומצות וכימיקלים כך שהוא מתאים גם למעבדות.