אפוקסי
 
 
 
 
צור קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדה מתפלסת

 
מעוניינים לצפות משטחי בטון או אספלט? בניסטק הפתרונות המושלמים בשבילכם. התקשרו עכשיו למומחי הציפוי הכימי שלנו וגלו את השיטה המתאימה ביותר לציפוי המשטח המבוקש.
אצלנו תוכלו ליהנות משירותי שיווק ויישום של משטחי מדה מתפלסת. כבר למעלה מעשור שאנו מצפים משטחים לפי התקנים המחמירים ביותר. מומחי הציפוי שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה והתייעצות. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום!
 

מדה מתפלסת לחוץ ולפנים

 
 
זהו חומר ליישום מהיר ואיכותי הניתן לפילוס מושלם. יש המשתמשים במדה מפולסת כחומר גימור עבור משטחים מסוימים, ויש שישתמשו במדה המתפלסת כבסיס למשטחי ריצוף כגון אריחים או PVC. החומר עצמו מגיע בצורת אבקה שכאשר מוסיפים לו מים במידה הנכונה ומערבלים אותו, נוצר חומר המוכן ליישום על גבי משטחים שונים. היתרון הגדול של מדה זו הוא שהיישום מתאים לכל סוגי המבנים ולמשטחים מגוונים, הן כמשטח בסיס והן כמשטח גימור סופי.
 
 
 
מדה מתפלסת
 
 
 

מדה מתפלסת דקורטיבית

 
ברצפות דקורטיביות ניתן ליישם מדה מתפלסת על מנת ליצור משטח אחיד ועמיד בפני שחיקה. הדקורטיביות של משטח המדה מתאפשרת בזכות הוספת פיגמנט ליצירת צבע אחיד או שילוב צבעים. ניתן להוסיף פיגמנטים מגוונים גם בעת הפילוס עצמו. הדקורציות המתאפשרות באמצעות שימוש בחומר מדה ביישום עצמי או על ידי מכונה. המכונה פותחות בפנינו עולם שלם של עיצוב, בין אם בתוספת עיטורים לפני הייבוש הסופי של המשטח בצורה מרוקעת למשל, ובין אם בשילובי הצבעים אותם נבחר ליצירת המראה המבוקש.
 

במה שונה המדה המתפלסת של ניסטק מכל חברה אחרת?

 
כמו כל שאר החומרים איתם אנו עובדים, גם המדה מאושרת לשימוש במוסדות ציבוריים כגון בתי ספר, אולמי התעמלות, בתי חולים, מסעדות וכו'. תווי התקן המחמירים ביותר בהם אנו עומדים, מבטיחים לכם שהחומר שאתם מקבלים מאיתנו תואם את כל דרישה שתוכלו להציב בפנינו. בנוסף, שירותי הייעוץ והליווי שלנו יבטיחו שהמשטח שלכם יזכה לציפוי הכימי המושלם עבורו. מדה איכותית תחסוך לכם הוצאות מיותרות בעתיד. בין אם תבחרו במדה צמנטית או מדה על בסיס גבס.
 

עשה זאת בעצמך

 
היתרון הגדול במשטח מדה מתפלסת הוא שמדובר בחומר הניתן ליישום עצמי. ראשית, הכנת החומר פשוטה וקלה. כל שצריך לעשות הוא לערבל את החומר האבקתי עם מים. שלב היישום פשוט מאוד במשטחים קטנים, אותם ניתן לפלס באמצעות משטחי פילוס. כאשר מדובר בציפוי של שטחים נרחבים, יש צורך במכונה מיוחדת שמערבלת את החומר, מפזרת אותו בצורה שווה על גבי המשטח ומפלסת אותו בצורה שווה על פני האדמה. בסיום העבודה יתקבל משטח חלק, אחיד ואסתטי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד ראשי
הר כנען 28, באר שבע   
טלפקס: 6490402 - 08
טלפון: 073-7841561
דוא"ל: nistec@walla.com
 
שיווק וייעוץ טכני - ניסן לאלזר 
נייד: 3567191 - 052
טלפקס: 5275286 - 03 
 
שעות פעילות:
ימים א'-ה': 08:00 - 17:00
יום ו': 08:00 - 12:00