מה הופך את חומר ה ucrete לפתרון ייחודי

 

אולי כבר יצא לכם לשמוע על ucrete שהוא אחד החומרים הכי טובים שיש, אך זה הזמן להבין מדוע הוא באמת לוקח את כל המתחרים בכיס הקטן. מדובר על ציפוי לרצפה שיכול להיות אפילו טוב יותר מציפוי האפוקסי שגם הוא מפורסם, וזה הזמן למנות את היתרונות שלו כדי להבין מה כל כך טוב בו.

 

הציפוי הכי בטיחותי שיש

 
אפשר להתחיל מיתרון אחד קטן אך למעשה הוא אחד הגדולים ביותר שלו, והוא רמת הבטיחות הגבוהה שלו. למה הוא חומר כל כך בטוח? כי הוא נוגד החלקה. לא סתם החומר הנפלא הזה משמש כציפוי במקומות רבים וביניהם גם מקומות מסוכנים שבהם נפילה יכולה להסתיים בקלי קלות במוות, כמו למשל מפעלים שבהן יש מכונות וכלי רכב תפעוליים מסוכנים, מוסכים שבהם נפילה יכולה לגרום לחבטה כזה בראש וכן הלאה. מדובר על חומר שמצד אחד נראה חלק ומצד שני מחוספס בזכות האגרגט המובנה שיש בו שמונע החלקות גם כאשר המשטח רטוב.

עמיד לטמפרטורות גבוהות

הגיע הזמן לפתוח את הנושא החשוב ביותר לגבי החומר הנפלא הזה, ציפוי ucrete, והוא כמובן העמידות. מדובר על החומר הכי עמיד שיש והעמידות מתחילה קודם כל בטמפרטורה. ציפוי נהדר זה יכול להיות עמיד אפילו לטמפרטורות קיצוניות ביותר החל ממינוס 42 מעלות צלזיוס ועד לטווח הרחוק של 150 מעלות צלזיוס. זה אומר שאפילו תנאי קור עזים לא יפגעו בעמידות שלו וגם חדרי קירור יכולים ליהנות ממנו בלי בעיות. כמו כן, טמפרטורות גבוהות מאוד ובטח חום גבוה ולחות כלל לא יזיזו לו.
 

עמיד גם לכימיקלים

 
כאשר אנו מסבירים לכם שמדובר על חומר עמיד במיוחד אתם בטח בטוחים שהוא לא יהיה עמיד לתעשיות מסובכות באמת עם דרישות גבוהות מאוד, כמו למשל מעבדות או תעשיות כבדות כמו הברזל שבהם משתמשים בחומצות וכימיקלים. למעשה ההפך הוא הנכון ו-ucrete הוא החומר הכי טוב לשמש כרצפה במקומות אלו. כאשר אתם משתמשים בציפוי ucrete אתם יכולים להיות בטוחים כי כל כימיקל וכל חומצה שנוחתת על הרצפה לא תפגע בעמידות שלו ולמעשה תוכלו לנקות אותה בלי בעיה כאילו לא נפל כלל.
 

קל מאוד להתקנה

 
כאשר יש צורך לבחור את החומר הכי טוב שיש, יש צורך לבחור אותו גם לפי פרמטרים של התקנה ולאו דווקא יתרונות שיבואו לידי ביטוי רק כאשר הוא יותקן. מדובר על אחד החומרים שהכי קל להשתמש בהם כאשר אפשר ליישם אותם אפילו 7 ימים אחרי שהותקן בטון, בניגוד לציפוי אפוקסי שמצריך המתנה של 28 ימים. כמו כן, מספיקה מריחה אחת כדי לקבל ציפוי איכותי וחזק בלי שכבות ביניים, והחלק הטוב הוא שהוא מתייבש תוך 24 שעות!
 
 

עמידות נפלאה לאורך זמן

 
Text / Html
[Insert your text here]