אפוקסי
 
 
 
 
צור קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יציקת משטחי בטון

 
האם עלה פעם בראשכם עד כמה חשוב להשקיע בעבודות של יציקת משטחי בטון? אלו לא עבודות שצריך להשאיר לידיים חובבניות - אלא אך ורק לגורמים מקצועיים. כאן בדיוק, חברת ניסטק מתגייסת לעזור לכם. אנו חברה שפועלת כבר יותר מעשור בכל מה שנוגע לעבודה עם משטחים אפוקסיים ומשטחי בטון, וכחלק מסל השירותים שאנו מציעים ללקוחות שלו - אנו מספקים גם עבודות מתקדמות מאד עם יציקות של משטחי בטון.
 
כמובן שכדי להזמין את העבודות שלנו, אתם מוזמנים להיכנס ללשונית צור קשר באתר, או לעשות זאת דרך מספר הטלפון 

 073-7841561

 
 

כמה דוגמאות לעובדות יציקה מבטון של ניסטק

 
  • בניית קירות ומחיצות - לחברת ניסטק יש את הניסיון בעבודה עם יציקות בטון שמטרתן היא ליצור קירות חדשים וכן מחיצות בין חדרים. הדבר נכון לקירות ומחיצות במגזר הפרטי, במגזר העסקי ,במגזר הציבורי ובמגזר התעשייתי, כאשר הקירות עומדים בקריטריונים המחמירים ביותר שקיימים כיום.

  • הקמת חדרי מדרגות - פעמים רבות, הלקוחות פונים לחברת ניסטק, בכדי שזו תתכנן עבורם יציקות בטון שתפקידן הוא להוות את הבסיס להקמת חדרי מדרגות מבטון. גם כאן - לניסטק יש ניסיון אורך שנים בפרויקטים בתחום הנ"ל ובביצוע עבודות מדויקות להפליא.

  • התקנת פיר מעלית - כדי שפיר המעלית יהיה בטוח, פונים לחברת ניסטק. אנו מספקים לכם פיר שמורכב מיציקות בטון עמידות במיוחד, שעומדות בתקנים המחמירים ביותר שיש, והדבר מאפשר לכם להתקין מעליות מכל סוג שהוא. לניסטק ניסיון כמובן בעבודה משותפת עם חברות להתקנת מעליות.

  • התקנת משטחי בטון מוחלק - כמובן שיש מי שמשתמשים ביציקות הבטון לטובת פרויקטים של בטון מוחלק לריצוף - וגם את העבודות הללו, חברתנו מספקת ברמה הגבוהה ביותר. כמובן שהמשטחים מגיעים בעיצובים מגוונים תמיד לפי דרישת הלקוח.
 

מעוניינים בעבודות הטובות ביותר?

 
לא משנה אם אתם מעוניינים בעבודות של יציקת משטחי בטון לטובת המפעל שלכם, לטובת הבית הפרטי, המשרד, או כל מתחם אחר - חברת ניסטק היא המקום עבורכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד ראשי
הר כנען 28, באר שבע   
טלפקס: 6490402 - 08
טלפון: 073-7841561
דוא"ל: nistec@walla.com
 
שיווק וייעוץ טכני - ניסן לאלזר 
נייד: 3567191 - 052
טלפקס: 5275286 - 03 
 
שעות פעילות:
ימים א'-ה': 08:00 - 17:00
יום ו': 08:00 - 12:00