ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי

 
 
ציפוי מודרני עם איכויות רבות

במרכזים מסחריים, אנו נרצה שהרצפה תהיה בעלת העמידות הגבוהה ביותר. מרכז מסחרי יכול לשרת כמויות עצומות של בני אדם מדי יום וכמו כן להכיל בתוכו מכשור, ריהוט ואבזור שעשוי לשחוק את הרצפה אט אט. מסיבה זו, כיום במרכזים מסחריים רבים בוחרים בהתקנת רצפת אפוקסי, שמאפשרת להשיג את הטוב מכל העולמות – רצפה זו מעניקה בו זמנית מראה דקורטיבי במיוחד ועמידות גבוהה שקשה להשיג בסוגי ריצוף אחרים. ציפוי האפוקסי מותקן על גבי רצפת בטון באמצעות הנחת חומרים מיוחדים, כאשר כל התהליך מושג בזמן קצר ובעלות נוחה.
 
 

כל היתרונות של רצפת אפוקסי

 
 
 
להתקנת רצפה כזו במרכזים מסחריים יש מספר יתרונות חשובים:

  • עמידות מצוינת לתנאים רבים – היתרון הידוע ביותר של רצפות האפוקסי הוא עמידותן הגבוהה לתנאים ולמפגעים רבים. רצפות אלו עמידות בצורה יוצאת דופן כנגד מים, כימיקלים ולחץ מכני. מעבר לכך, הרצפה אינה נוטה לספוג כתמים ולכן היא יכולה להחזיק מעמד עם מראה חדש לאורך שנים רבות.

  • יכולת ליצור עיצובים מרשימים – מרכז מסחרי צריך ליצור מראה מושך ומזמין עבור הלקוחות והעובדים הנמצאים בו והרצפה היא חלק מכך. עם האפוקסי ניתן ליצור עיצובים מרהיבים בכל קשת הצבעים, עם טקסטורות שונות ואף ציורים על גבי הרצפה. העיצוב נעשה במהירות ובקלות ונשמר לאורך זמן.

  • עלות נמוכה – ריצוף בשיטה זו נחשב לבעל עלות נמוכה, במיוחד לעומת ריצוף באריחים שהיה רווח עד לפני כמה שנים. העלות הנמוכה היא לא רק מפני שהחומר עצמו אינו יקר במיוחד, אלא גם בזכות התחזוקה הפשוטה של רצפה מסוג זה. ניקוי הרצפה הוא פשוט וזול מאוד ומצריך אך ורק חומרי ניקוי פשוטים שיש לכל חברת ניקיון שעובדת במרכזים מסחריים.
 
 
 
ציפוי אפוקסי
 
 

ניסטק נ.ל 2002 לרצפה הטובה ביותר

 
כאשר מדובר ברצפה שאמורה להחזיק מעמד שנים רבות, אסור להתפשר על האיכות. אנו בניסטק נ.ל. 2002 מספקים שירות מקצועי של התקנה ועיצוב רצפות אפוקסי באיכות הגבוהה ביותר לכל סוגי המבנים. אם אתם רוצים לזכות ברצפה עמידה ואסתטית המותקנת ברמה המקצועית ביותר, פנו אלינו כעת.