רצפת אפוקסי לחניונים

 
 
העידן החדש של ריצוף לחניונים

בניית רצפה טובה ועמידה לחניונים אינה עניין פשוט כמו שהוא נשמע. חניונים הינם מקומות המועדים לעומס משקלי רב מעוד, ללכלוך בעקבות המכוניות ואף להצפות בעקבות מיקומם שהוא לרוב תת קרקעי. מכל הסיבות הללו, חשוב להשקיע ביצירת רצפה עמידה ואיכותית לחניונים. בעידן של היום, הריצוף הרווח בחניונים הוא רצפת אפוקסי, שהיא בעלת תכונות רבות הגורמות לה להיות הבחירה הטובה ביותר. זוהי רצפה העשויה מחומר פולימרי ייחודי –אפוקסי - שבאמצעותו מצפים רצפת בטון ולעתים גם רצפות אחרות.
 
רצפת אפוקסי
 

עמידות גבוהה במיוחד

 
אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של רצפת אפוקסי עבור חניונים, הוא שעמידותה היא גבוהה במיוחד כנגד גורמים רבים. ראשית, עמידותה כנגד שחיקה נחשבת למצוינת, עד כדי כך שהעומס הגבוה הנוצר ממכוניות נוסעות ועומדות משפיע בצורה אפסית על הרצפה. האפוקסי אינו נסדק ואינו נוטה לקבל שקעים כתוצאה מעומס, עניין המהווה תכונה נהדרת עבור חניונים. עמידותו אינה רק מפני לחץ מכני, אלא גם מפני חומרים כימיים, כגון חומרי ניקוי או חומרים ממכוני שטיפת רכבים שנפוצים בחניונים.
 

יישום קל מהיר ובעל מחיר משתלם

 
יתרון נוסף של רצפות האפוקסי הוא שיישומן הוא קל ומהיר, כך שמדובר בהשקעה משתלמת. תהליך היישום של רצפה כזו אינו אורך יותר ממספר ימים והוא גם אינו דורש חידוש כל כמה שנים, והמשמעות היא שבפעם אחת של התקנת הרצפה מקבלים ריצוף עמיד לאורך זמן רב. יתר על כן, מדובר בשיטת ריצוף שאינה יקרה, בטח שלא ביחס לתמורה שמקבלים ממנה.
 

עיצוב קל ואסתטי

 
ציפויי אפוקסי יכולים להיות לא רק שקופים, אלא במגוון של צבעים. כך ניתן ליצור חניונים בעלי מראה אסתטי ומזמין. יישום צבעי האפוקסי הצבעוניים בדוגמאות שונות הוא פשוט ואינו מייקר כמעט את הריצוף כולו ולכן בחניונים רבים השיטה כבר מיושמת.
 

ניסטק נ.ל. 2002 – המומחים באפוקסי

 
חשוב לבחור רק ברצפת האפוקסי האיכותית ביותר על מנת ליהנות מהיתרונות הרבים של החומר. אנו בניסטק נ.ל.2002 בעלי מומחיות של שנים בהתקנת רצפות אפוקסי. נשמח לסייע לכם ליצור חניון עם רצפה אסתטית ועמידה ברמה הגבוהה ביותר.