רצפת בטון דקורטיבי

 
אם אתם מעוניינים להוסיף גוון, צורה או סגנון "מעט" אחר ליציקת הבטון בבית או בעסק, כדאי לדעת- תשתית בטון מוחלק היא התשתית האופטימלית ביותר לגימור הסופי ולנראות הרצפה.
 
בטון מוחלק = בטון דקורטיבי? הבחירה שלכם!
 
הבטון המוחלק היא התשתית עליה מיישמים את הבטון הדקורטיבי. הבטון המוחלק היא יציקת בטון רגילה אשר יוצקים על הקרקע, בגודל ועובי לפי בחירת הלקוח ותנאי הקרקע. לאחר מכן עומדת בפני הלקוח הבחירה: האם להשאיר את הבטון כרצפה העומדת בפני עצמה?
 
  • אם כן – אנחנו בניסטק מביאים את "העוצמה והיופי" שבבטון לרמת גימור גבוהה ביותר ובכך הופכים אותו לכזה שאי אפשר לעמוד בפניו, או במילים אחרות – דקורטיבי.
  • אם לא וכפי שכבר ציינו, תשתית הבטון המוחלק שלנו, נעשית ברמה הגבוהה ביותר על מנת לאפשר יישום של דקורציה לבחירה על התשתית הקיימת.
 

בטון דקורטיבי – מה האפשרויות?

 
החלטתם ליישם על רצפת הבטון איזושהי דקורציה, על יציקת רצפות הבטון של ניסטק, תוכלו לבחור מבין שלל אפשרויות. כמובן שיש צורך לבחון את ההתאמה של הדקורציות השונות לאופי החלל בבית או בעסק. אספנו עבורכם מגוון אפשרויות ליישום:
 
  • בטון צרוב
  • רצפת בטון "מרוצפת"
  • בומנייט
  • פרקט
  • ועוד...
 

עבודות בטון דקורטיבי בניסטק

 
חברת ניסטק מתמחה בביצוע עבודות בטון וציפויי הגנה לבטון, החברה מבצעת עבודות בעיקר עבור המגזר העסקי אך יודעת לתת מענה גם כמובן ללקוחות פרטיים. בנוסף לרמות ליטוש, וגימור יוצאי דופן, אנו בניסטק מספקים ללקוחותינו שתי אפשרויות דקורטיביות לבחירה:

בטון צרוב: "צביעה" של הבטון המוחלק ויצירת גוון על גבי משטח הבטון. בביצוע אלמנט עיצוב זה, נשמרים המרקם והתחושה של רצפת בטון יחד עם הגוון שבחרתם. מתאים בבתי עסק ובתים פרטיים.

רצפת בטון "מרוצפת": תהליך הדורש מיומנות וניסיון בביצוע עבודות יציקה של בטון מוחלק. המטרה היא כשם האלמנט הדקורטיבי – ניסור הבטון על מנת ליצור מראה של רצפה מרשימה המרוצפת במרצפות גדולות לדוגמה 80X80. במהלך כזה יוצרים תחושה של גודל למבנה ויוקרתיות לרצפה כיוון שמרצפות בגודל הזה נחשבות ליוקרתיות מאוד. לא מתאים לכל בית עסק או בית ויש להתייעץ עם המומחים שלנו בניסטק לפני היישום של בטון דקורטיבי שכזה.